Szanowni Państwo

W skład grupy Stella Pack wchodzą również Stella Pack Ukraina oraz Stella Pack Rumunia. Naszą misją jest osiągnięcie pozycji największego producenta worków na śmieci w Europie Środkowo Wschodniej. Obecnie w grupie Stella Pack pracuje ponad 930 osób. Naszą dumą jest 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych na terenie Polski oraz jeden na Ukrainie. Korzystamy z własnej technologii przetwarzania odpadów foliowych w granulat służący ponownie do produkcji wyrobów foliowych, dzięki czemu nasza produkcja jest proekologiczna i w znacznym stopniu ogranicza zanieczyszczanie środowiska naturalnego. Rozpoczęty w 2013 roku proces inwestycyjny – nowy zakład produkcyjny wytwarzający regranulat oraz zakład produkujący worki na śmieci – prowadzi do osiągnięcia celu w postaci produkcji 3 000 ton wyrobów foliowych miesięcznie.

Nasza historia to 20 lat doświadczeń związanych z produkcją i dystrybucją najwyższej jakości produktów oraz budowania pozycji własnych marek na rynku. Własna marka kategorii premium – Stella, oraz marka ekonomiczna- Anna Zaradna plus wykreowana wspólnie z Państwem marka prywatna dają nam możliwość kompleksowej obsługi tej kategorii produktów u każdego klienta. Już w tym momencie nasze produkty – zarówno pod markami własnymi, jaki prywatnymi – możecie Państwo znaleźć w lokalnych, jak i największych sieciach handlowych w Polsce i Europie. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty w tym : ISO 9001:2008, EcoLabel oraz certyfikacja SGS, a także liczne nagrody rynku FMCG dla produktów marki premium Stella.

Nie zapominamy również o tym gdzie działamy i skąd się wywodzimy, wspierając społeczność lokalną i jej inicjatywy, kluby sportowe, działalność kulturalną. Szczególną troską otaczamy najmłodszych i najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego regionu, czego efektem jest działająca już od 5 lat Fundacja Stella im. Agaty Orłowskiej, która z sukcesami wspiera i rehabilituje dzieci z najcięższymi chorobami. W poniższym katalogu znajdziecie Państwo produkty naszej flagowej marki premium- Stella. Jesteśmy pewni, że innowacyjne opakowania oraz najwyższa jakość produktów znajdą uznanie zarówno w Państwa oczach jak i Państwa klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

stella